Porady radiestety.

Każdy organizm znajduje się w stanie równowagi. W stanie tym cały organizm działa prawidłowo. Długotrwałe przebywanie w terenie z żyłami wodnymi powoduje zachwianie równowagi organizmu, który próbuje walczyć z tymi zjawiskami, aby z powrotem powrócić do stanu równowagi. Jeśli na tym etapie wykryje się i usunie stres geopatyczny, to organizm stopniowo zregeneruje się i nie będą miały miejsca żadne poważne zmiany. Adaptacja do wpływów geopatycznych u każdego człowieka przebiega inaczej. Zależy to od wieku, stanu fizycznego i stanu układu immunologicznego. Jest to zjawisko stresu geopatycznego który osłabia organizm. Bardzo na takie zjawiska reagują dzieci.
Największą troską rodziców jest dobry sen ich dzieci. Niemowlę potrzebuje 13-16 godzin snu na dobę, a w młodszym wieku szkolnym potrzeba 9-12 godzin na dobę. Funkcje snu są różnorodne i ważne: sen sprzyja właściwej pracy wszystkich układów organizmu. Właśnie dlatego dzieci cierpiące na przewlekłe zaburzenia snu różnią się od swych rówieśników niższym wzrostem, nadmierną wrażliwością na choroby zakaźne, problemami z zachowaniem nadpobudliwością i słabym przyswajaniem wiedzy.
Dzieci są wrażliwe na oddziaływanie cieków wodnych i jeśli ich łóżko znajduje się na ciekach to można przypuścić, że u dziecka może powstać przewlekłe zaburzenie snu. U najmniejszych dzieci występuje instynkt określania, na ile miejsca, w którym się znajdują są zdrowe. Jeśli małe dziecko śpi na przecinających się ciekach i nie ma możliwości opuszczenia tej strefy, to może długo płakać i wpadać w histerię. Nieco starsze dzieci mogą instynktownie usiłować odsunąć się od niepokojących je stref. Mogą próbować zasnąć na podłodze, w fotelu lub na kanapie, byle tylko nie we własnym łóżku. Jeśli zaś nie mogą opuścić posłania, to starają się spać na brzegu lub w poprzek łóżka, lub też zwijają się w kłębek gdzieś w kąciku.
Starsze dzieci umiejące już mówić, relacjonują nocne napady strachu, poczucie, że ktoś znajduje się w pokoju, albo że ktoś chodzi lub je budzi.
Po wykonaniu neutralizacji czyli zabezpieczenia domu dzieci wyciszają się , są spokojniejsze, lepiej śpią, nie wybudzają się w nocy i nabierają odporności immunologicznej. Nawet jak chorują to ich organizm łatwiej znosi wszelkiego rodzaju infekcje.

Posted in Uncategorized | Comments Off on Porady radiestety.

Badanie żywej kropli krwi.

Dnia 7-05-2016 przyjmuje na badanie dr Janusz Nowak. Zapisy 504 939 902 Opole Dwirska 2B

Posted in Uncategorized | Comments Off on Badanie żywej kropli krwi.

SEMINARIUM “UWOLNIJ CIAŁO I UMYSŁ OD NEGATYWNYCH EMOCJI”

6 Maja w Opole Śląskie w Hotel Arkadia.

Sesja obejmuje:

(część teoretyczna)
* Wyeksponowanie kluczowych ograniczeń człowieka
* Uzdrowienie prawidłowych relacji
* Fałszywa asertywność a ograniczona empatia – eliminacja zaburzeń psychosomatycznych
(część praktyczna)
* Seans biostymulacji dla wszystkich uczestników
* Radiestezyjne oczyszczenie biopola organizmu – prowadzone przez radiestetę Joanną Kaczorowską
* Medytacja
* Uwolnienie ogniem – przejście po rozżarzonych węglach (rytuał uzdrawiania stosowany przez Kahunów)

Korzyści z uczestnictwa w sesji:

Zdjęcie blokad energetycznych mających podłoże w nieodreagowanych procesach na poziomie podświadomości będących główną przyczyną dolegliwości psychosomatycznych (ból umysłu) w konsekwencji prowadzących do choroby ciała
Nabycie praktycznej umiejętności odreagowania emocji oraz tworzenie skutecznych zabezpieczeń przed tzw. Wampiryzmem energetycznym

Prowadzący sesję terapeutyczną – dr Janusz Nowak

Zapisy na sesję terapeutyczną pod numerem telefonu 504-939-902 (Joanna Kaczorowska)
Koszt uczestnictwa 180zł. Opłatę za uczestnictwo należy dokonać na konto Ośrodka Vera, podając imię i nazwisko oraz dopisek seminarium Opole 06.05.

Numer konta: 40 1160 2202 0000 0002 3926 6686

Posted in Uncategorized | Comments Off on SEMINARIUM “UWOLNIJ CIAŁO I UMYSŁ OD NEGATYWNYCH EMOCJI”