ŚWIECOWANIE USZU

ŚWIECOWANIE USZU
Zabieg oparty na zasadzie komina, wzbudzając ruch powietrza. Powstające ciepło ogrzewa małżowinę uszną i stymuluje receptory nerwowe. Działanie ciepła rozszerza naczynia krwionośne małżowiny powodując wyrównanie ciśnienia przez trąbkę Eustachiusza w okolicy całej głowy i szyi. Czas zabiegu około 40 min.
Korzyści:
Oczyszczenie zatok, rozładowanie stresu i wzmożonego napięcia mięśniowego, delikatne usuwanie nadmiaru woskowiny z uszu, regulacja ciśnienia przy bólach głowy i migrenach, energetyczne ożywienie w przypadku osłabienia słyszalności, lokalna aktywacja limfy i procesów metabolicznych.
Wskazania:
Zakłócenia krążenia w uchu, stany zapalne zatok przynosowych, schorzenia uszu, gardła, nosa oraz migdałków, szumy w uszach, tzw.” Dzwonienie”, nieżyty nosa(również alergiczny nieżyt nosa),podrażnienie uszu lub zatok, przeziębienia, katary, migreny.
Zabieg jest bardzo przyjemny, przynosi natychmiastową ulgę w zdrowiu efekt leczący system słyszący, doznania lekkości, błogości, ciepła, harmonijny relaksu, bezpieczeństwa. Ogrzane powietrze bezboleśnie wysysa z głębi ucha woskowinę z zawartymi w niej metabolami, toksynami i licznymi zanieczyszczeniami do góry i wydala na zewnątrz. Leczniczo działają opary olejków i ziół, jak też powoli spalająca się świeca, która wchłania zanieczyszczoną woskowinę w swą bliską uchu chłonną część.

Leave a Reply